MAKING THE BAND Blog

Speel jij viool, piano, gitaar of een ander muziekinstrument? En lijkt het je ook zo leuk om samen met andere leerlingen muziek te maken? Meld je dan aan voor ‘Making the Band’! 

Muziek

Making The Band

Speel jij viool, piano, gitaar of een ander muziekinstrument? En lijkt het je ook zo leuk om samen met andere leerlingen muziek te maken? Meld je dan aan voor ‘Making the Band’! We spelen muziek uit verschillende stijlen; zo leer je dus ook nog nieuwe muziek kennen. Je hoeft nog niet veelervaring te hebben, want de muziekstukken worden aan jouw niveau aangepast. Aan het eind van de lessenserie geven we een concertje om deze muziek te laten horen aan andere leerlingen, docenten en ouders. Daarna begin je misschien wel een bandje met je nieuwe muziekvrienden!

Blog # 1

Previous slide
Next slide